پمپ وکیوم, کولر گازی

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی دارای عملکرد و کارکردی جهت ایجاد و تولید فشاری کمتر از فشار محیط را بر عهده داشته و در واقع با ایجاد فشار منفی عمل مکش یا همان وکیوم vaccume را انجام می دهند در واقع وکیوم پمپ نقطه مقابل کمپرسور هوا می باشند ساده ترین نوع پمپ وکیوم که بطور روزانه با آن سر و کار داریم جارو برقی ها هستند

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی 

در نتیجه می توان کمپسورهای هوای فشرده را جز پمپ با قابلیت فشار مثبت و وکیوم پمپ ها را جز پمپ فشار منفی دسته بندی کرد پمپ های وکیوم قابلیت وکیوم هوا و مایعات را دارند پمپ وکیوم بر اساس میزان مکش متر مکعب در یک ساعت (M3/h) تقسیم بندی شده و به همین شکل میتوانند قدرت های متفاوتی را داشته باشند پمپ وکیوم از روتور و استاتور و الکتروموتور تشکیل شده است.

1VE 215N - فروش قطعات و لوازم یدکی برودتی کولری یخچالی و سردخانه - آرادبرودت

قیمت پمپ وکیوم کولر گازی

قیمت دستگاه وکیوم کولر گازی

با روشن شدن الکتروموتور و حرکت دورانی آن مایع یا هوا از دریچه دیگری خارج می شود که به این عمل وکیوم گفته می شود پمپ های وکیوم را میتوان به سه دسته زیر تقسیم بندی کرد پمپ وکیوم روغنی این نوع پمپ های وکیوم از روغن برای خنک کردن دستگاه استفاده میشود پمپ وکیوم آب در گردش این نوع پمپ های وکیوم از آب برای خنک کردن دستگاه استفاده میشود پمپ وکیوم خشک این نوع پمپ های وکیوم از هوا برای خنک کردن دستگاه استفاده میشود

ملزومات

ملزومات مربوط به ابزار کولر گازی می توان به موارد زیر اشاره کرد : گیج منیفولد و شلنگ شارژ گاز کولر و آچار سرویس کمپرسور و سرپیک لوله مس و برنجی و کپسول مپ گاز اشاره نمود

نصب کولر گازی

پمپ وکیوم کولر گازی روغنی والو VALUE یکی از انواع پمپ وکیوم کوچک با کیفیت ساخت مناسب , ابعاد و اندازه کوچک و کارایی بالا است که با شرایط خرید و خدمات پس از فروش مناسب و قطعات یدکی در دسترس بازار مناسبی در ایران دارد.پمپ وکیوم والو دارای ظرفیت جابه جایی از 3.0 متر مکعب هوا در ساعت است.

پمپ وکیوم کولر گازی و نحوه استفاده از آن

پمپ وکیوم کولر گازی معمولاً شما یک متخصص تهویه مطبوع را برای اجرای پمپ کولر گازی خود استخدام می کنیدسه بخش کلی وجود دارد که باید برای استفاده از پمپ وجود دارد که به شما امکان می دهد واحد خود را به تنهایی سرویس کنیداین مراحل را دنبال کنید تا دستگاه خود را به تنهایی با استفاده از پمپ های خلاء تمیز و سرویس کنید.

پمپ کولر گازی

قبل از شروع استفاده از پمپ کولر گازی خود، باید مطمئن شوید که همه چیز آماده است تا مشکلی نداشته باشید.اگر از این سیستم سه بخشی پیروی کنید، کولر گازی خود را به طور کامل تخلیه کرده و آن را برای شارژ مجدد یا تعمیر در صورت نیاز آماده خواهید کرد.

روغن را پر کنید

با فرض اینکه از پمپ دوار استفاده می کنید، قبل از استفاده حتما آن را با روغن تمیز پر کنید. درپوش روغن پمپ خود را معمولاً در بالای سیستم قرار دهید و لبه داخلی را برای وجود خط پر کننده بررسی کنید. مطمئن شوید که روغن را تا رسیدن به آن خط پر کرده اید و مطمئن شوید که درب آن را محکم بسته اید. شما می خواهید مطمئن شوید که فقط روغن را به این منظور در پمپ خود می ریزید. جایگزینی با روغن های مکانیکی دیگر می تواند عملکرد کلی پمپ شما را کاهش دهد و بر خود دستگاه تأثیر منفی بگذارد.

گیج ها را وصل کنید

قبل از شروع ، همه دستگاه های اندازه گیری خود را به پورت ها وصل کنید. گیج ها پمپ را به پورت های فشار در سیستم شما متصل می کنند. اکثر گیج ها و شیلنگ ها با رنگ هماهنگ هستند و برای استفاده به شرح زیر در نظر گرفته شده اند.

قیمت پمپ وکیوم والو 160

برای جلوگیری از آسیب رساندن به عملکرد کلی پمپ ، اطمینان از محکم بودن اتصال همه سنج ها و شیلنگ های سنج بسیار مهم است.

شیر های مینیفولد را باز کنید

از دریچه های روی واحد استفاده کنید که درگاه سرویس را باز و بسته می کند. شما که مسئول سرویس خطوط مبرد هستید. می‌خواهید مطمئن شوید که دریچه‌های شما بسته هستند و گیج شما مقدار کمی فشار را نشان می‌ده

قیمت پمپ وکیوم دست دوم

اگر از پمپ خود در هوای سرد استفاده می کنید، مطمئن شوید که دریچه های ورودی را باز کنید تا پمپ به سرعت معمولی برسد. هنگامی که به یک نرخ متوسط ​​رسید، دوباره آن را ببندید.

روشن کردن پمپ

هنگامی که مطمئن شدید که دستگاه شما آماده کار است و همه چیز به درستی وصل شده است، می توانید پمپ خود را روشن کنید.

پمپ را راه اندازی کنید

از کلید روشن نشان داده شده روی پمپ وکیوم کولر گازی خود برای روشن کردن آن استفاده کنید.هنگامی که پمپ شما روشن است، باید بتوانید صدای کارکردن دستگاه را بشنوید.

شیر گیج جانبی را باز کنید

هنگامی که پمپ خلاء تهویه مطبوع روشن شد و کار کرد ، می توانید با سیستم خلاء هوا را از واحد خارج کنید. برای انجام این کار، باید دریچه های هر طرف هر گیج را باز کنید.

پمپ خلاء

می‌خواهید پمپ خلاء کولر گازی خود را با سرعت کامل حداقل ۱۵ دقیقه، اما نه بیشتر از ۳۰ دقیقه، بگذارید کار کند. این بازه زمانی به پمپ خلاء شما اجازه می‌دهد تا هوا را به طور کامل از سیستم شما خارج کند. بر اساس توصیه های سازنده برای پمپ خلاء خاص خود ، می توانید دفترچه راهنمای عملکرد را بررسی کنید تا زمان دقیق مورد نیاز برای واحد خود را پیدا کنید.

بستن خلاء

هنگامی که پمپ وکیوم کولر گازی شما به مدت ۱۵ تا ۳۰ دقیقه بسته قیمت پمپ وکیوم کولر گازیv به واحد تهویه مطبوع و پمپ شما کار می کند، باید شروع به بستن پمپ خلاء خود کنید.

شیر سمت پایین را ببندید

اولین شیری که بسته می شود، گیج سمت پایین است که معمولاً آبی است. پس از انجام این کار، اجازه دهید پمپ شما حدود ۱۵ دقیقه خلاء را نگه دارد . قیمت پمپ وکیوم کولر گازی اگر متوجه شدید که به دلایلی پمپ شما قادر به نگه داشتن آن برای این مدت طولانی نیست، احتمالاً در جایی نشتی دارید و باید برخی از اجزای پمپ خود را جایگزین کنید.

خاموش کردن پمپ خلاء

پس از ۱۵ دقیقه نگه داشتن،می توانید قیمت پمپ وکیوم کولر گازی پمپ خود را با استفاده از همان کلید مشخص شده برای روشن کردن آن خاموش کنید.قبل از قطع کامل سیستم،مطمئن شوید که خلاء جدا می شود

قیمت پمپ وکیوم والو 125

چه برای خانه یا محل کار شما.از این رو مطمعن شوید قیمت پمپ وکیوم کولر گازی که همه چیز را در مورد پمپ وکیوم می دانید. برای درک بهتر خود از پمپ های خلاء به چند سوال متداول نگاهی بیندازید.

پمپ وکیوم را جدا کنید

پس از جدا شدن کامل، می توانید شروع به جدا کردن شلنگ منتهی به پمپ خلاء خود کنید.تهویه مطبوع برای شما می تواند تصمیم بزرگی باشد، قیمت پمپ وکیوم کولر گازی ACخرید پمپ خلاء قبل از تصمیم گیری در مورد بهترین خلاء،

برخی از مشکلات عبارتند از:

۱-کاهش کارایی سیستم

۲-ایجاد اتصال کوتاه

۳-ایجاد رسوبات

چرا به پمپ وکیوم کولر گازی نیاز دارید؟

پمپ های وکیوم مایع و گاز را از سیستم شما خارج می کنند که قیمت پمپ وکیوم کولر گازی در غیر این صورت می تواند منجر به مشکلات سیستم شود.

چگونه یک پمپ وکیوم کولر گازی را انتخاب کنیم؟

هنگامی که به دنبال بهترین جاروبرقی تهویه مطبوع برای خود هستید. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی چه برای مقاصد مسکونی و چه تجاری، می خواهید هم کیفیت و هم عملکرد پمپ را بررسی کنید.

کیفیت

حلقه‌های مهر و موم لاستیکی در درگاه اگزوز و درپوش‌های روغن، عناصری هستند که می‌خواهید از کیفیت آن‌ها مطمئن شوید. زیرا می‌توانند سریع‌ترین سرعت سیستم را از بین ببرند. شما همچنین می خواهید مطمئن شوید که به دنبال پمپی هستید که بدنه قوی داشته باشد. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی آخرین چیزی که می‌خواهید نگران آن باشید آسیب تصادفی به پمپ وکیوم ناشی از ضربه‌های موجود در انبار یا در حین جابجایی است.

موارد اضافی

بسیاری از ویژگی های استاندارد موجود در پمپ های خلاء وجود دارد. برخی از این ویژگی ها شامل رتبه و موتور استفاده مداوم خواهند بود.قیمت پمپ وکیوم کولر گازیv در حالی که می خواهید مطمئن شوید پمپ شما این ویژگی ها را دارد، موارد اضافی مانند حفاظت از نوسانات ایمن، محافظت در برابر جریان برگشتی و حتی قابلیت جاروبرقی در داخل خانه را نیز در نظر بگیرید.

راحتی در استفاده

در حالی که سهولت استفاده یک کالای اضافه است، همیشه خوب است که مطمئن شوید خرید شما بدون چالش است. یکی از ویژگی های اصلی که استفاده از پمپ خلاء شما را آسان می کند، شیشه دید روغن (برای پمپ خلاء پره ای دوار) است. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی سایر ویژگی‌های سهولت استفاده شامل پورت‌های پر کردن مجدد روغن است که به پر کردن مجدد سریع‌تر و بدون نشت کمک می‌کند.

پمپ خلاء دو مرحله ای به چه معناست؟

هر دو پمپ ۱ و ۲ مرحله ای از یک مرحله برای ایجاد خلا استفاده می کنند. آنچه این دو نوع را از هم جدا می کند مرحله دوم دو مرحله است که خلاء ثانویه ایجاد می کند که منجر به کشش قوی تر و مکش کلی محکم تر می شود.یک پمپ وکیوم سیستم پاک کننده ای را برای شما به ارمغان می آورد،قیمت پمپ وکیوم کولر گازی اما داشتن ۲ مرحله می تواند با برچسب سنگین همراه باشد و با اطمینان بیشتری این کار را انجام دهد.

به چه اندازه و حجمی از پمپ وکیوم کولر گازی نیاز دارم؟

ساده ترین راه برای تعیین پمپی که نیاز دارید این است که جذر تناژ واحدی را که قرار است سرویس کنید، بگیرید. طور معمول، سیستم های مسکونی ۴-۵ سی اف ام نیاز دارند ،قیمت پمپ وکیوم کولر گازیv و سیستم های تجاری یا پشت بام به ۶-۸ سی اف ام حجم مکندگی پمپ وکیوم نیاز دارند.

CFM پمپ وکیوم آزمایشگاهی چیست و آیا به آن نیاز دارید؟

حجم جریان هوا را بر اساس تعداد فوت مکعب هوا اصطلاح فوت مکعب در دقیقه ..قیمت پمپ وکیوم کولر گازی به کشش روی پمپ خلاء اشاره دارد از یک نقطه ثابت در یک دقیقه اندازه گیری می کند.

عدم وکیوم کولر گازی

cFM تقریبی پمپ وکیوم مورد نیاز خود را تخمین بزنید.قیمت پمپ وکیوم کولر گازی حجم پمپ مورد نیاز را با در نظر گرفتن جذر تناژ سیستم خود برای موثر بودن،پمپ خلاء خود را خواهید یافت.

آیا به پمپ وکیوم کولر گازی تک مرحله ای یا دو مرحله ای نیاز دارید؟

هر دو پمپ تک مرحله ای و دو مرحله ای به طور موثر رطوبت و آلاینده ها را از سیستم شما حذف می کنند. پمپ خلاء دو مرحله ای صدای کمتری ایجاد می کند و تخلیه سریعتر و فرآیند کلی تمیزتر را ارائه می دهد.قیمت پمپ وکیوم کولر گازی فراموش نکنید که از آنجایی که پمپ های دو مرحله ای خدمات باکیفیت تری ارائه می دهند، هزینه بیشتری نسبت به پمپ های تک مرحله ای دارند.

از پمپ وکیوم در صنایع مختلف از قبیل

 1. صنایع شیمیایی
 2. صنایع نفت و گاز
 3. صنایع پتروشیمی
 4. صنایع چاپ و بسته بندی
 5. صنایع داروسازی
 6. صنایع شیشه و پلاستیک
 7. صنایع نساجی
 8. صنایع دندانپزشکی
 9. صنعت تهویه مطبوع

قیمت پمپ وکیوم والو 135

در صورتی که بخواهیم در رابطه با برخی از این صنایع توضیحاتی ارائه دهیم باید به این نکته اشاره کنیم که در صنعت پزشکی برای بحث حجامت یکی از مهم‌ترین ابزار و تجهیزاتی که برای بس حجامت استفاده می شود پمپ وکیوم می باشد با استفاده قیمت پمپ وکیوم کولر گازی از این کمپ هوای موجود در لیوان های حجامت تحقیق شده و باعث خارج شدن خون از بدن بیمار می گردد.

پمپ های دریافت کننده

نوع دیگر از پمپ وکیوم به نام پمپ های دریافت کننده هستند، یک پمپ دریافت کننده به پمپ جاذب گفت می شود که در مخزن در وضعیت تخلیه قرار دارد. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی این پمپ ها مولکول های گاز را از طریق جذب حذف می کنند البته از متراکم سازی نیز در این راستا استفاده می شود.

پمپ وکیوم آبی

در این پمپ ها برای داشتن خاصیت فشار بخار مناسب از آب یا هر مایع سازگار با فرآیند وکیوم سازی استفاده می شود. در این پمپ ها از پروانه یا تیغه استفاده شده است قیمت پمپ وکیوم کولر گازی و به طور کلی چرخش های حلقه ای مایع را نیز در بر می گیرد. به طور کلی این روند وظیفه خلاء سازی را نیز به درستی انجام می دهد

قیمت پمپ خلا

زمانی که سطح که نام دیگر آن وکیوم سازی است به حد نصاب رسیده مخزنی با شیر خلا بزرگ بسته شده و ایزوله شده قیمت پمپ وکیوم کولر گازی وجود دارد که سبب می شود هر نوع تبادل گاز بین ظرف و پمپ توسط شیر متوقف شود.

پمپ وکیوم روغنی

ساختار مدل های روغنی پمپ های وکیوم مشابه با سایر گزینه است به طوری که در این پمپ ها از روغن و هوا برای خنک سازی استفاده می شود، قیمت پمپ وکیوم کولر گازی ساختار به کار رفته در آنها روتور و استاتور بوده و یرا صنایع متوسط مناسب ترین گزینه هستند.

پمپ وکیوم روغنی

پمپ وکیوم روغنی

قیمت پمپ وکیوم خشک

پمپ وکیوم روغنی به دو دسته تک مرحله ای و دو مرحله ای تقسیم می شود، پمپ های تک مرحله ای با قطع جریان برق عمل خلاءسازی متوقف می کند قیمت پمپ وکیوم کولر گازی در مدل های دو مرحله ای از این پمپ ها پس از قطع جریان برق استفاده می شود و امکان وکیوم سازی و مکش تا یک زمان مشخص را دارد.

قیمت پمپ خلا آزمایشگاهی

دستیابی به خلأ بالا کار دشواری است زیرا همهٔ مواد زمانی که در معرض خلأ قرار گیرند کم و بیش به شکلی واکنش نشان می‌دهند. تبخیر، آزاد شدن گازهای قبلاً جذب شده (جذب سطحی) و دیگر پدیده‌ها خلأ ایجاد شده را پر کرده و از رسیدن به میزان خلأ دل‌خواه جلوگیری می‌کنند. معمولاً تمام سطحی که با خلأ در تماس هستند باید از موادی که در دمای بالا پخته شده باشند قیمت پمپ وکیوم کولر گازی تهیه شوند تا از میزان این گازها بکاهند.

مشخصات پمپ وکیوم

اگر بخواهیم در رابطه با مشخصات پمپ وکیوم توضیح دهیم باید بگوییم اولین مورد در رابطه با مشخصات پمپ وکیوم قدرت آن است در پمپ های وکیوم واحد قدرت اسب بخار می باشد که با نماد HP معرفی شده و میزان قدرت پمپ وکیوم بر اساس اسب بخار اندازه گیری میشود پایین ترین ظرفیت موجود در بازار قدرت یک ششم اسب بخار است است که می تواند 1.5 متر قیمت پمپ وکیوم کولر گازیv مکعب هوا را در مدت زمان یک دقیقه تخلیه کرده و آن جسم را به خلع برساند.

مشخصات فنی

از نظر مشخصات فنی تفاوت بین پمپ های تک مرحله با دو مرحله طراحی در ساختار فنی آنها می باشد به طوری که در پمپ های تک مرحله ای در زمان قطعی برق سوپاپ جهت جلوگیری از خروج هوای تخلیه شده از سیستم وجود ندارد.در صورتی که در پمپ های دو مرحله بعد از قطع شدن جریان بصورت ناگهانی، قیمت پمپ وکیوم کولر گازی میزان هوای خارج شده از سیستم ، توسط پمپ وکیوم نگه داشته شده و انرژی مصرف شده جهت خروج هوای موجود در سیکل حفظ می شود.

تفاوت پمپ وکیوم تک مرحله با پمپ وکیوم دو مرحله

تفاوت اصلی پمپ های تک مرحله با دو مرحله قیمت آنها می باشد قیمت پمپ وکیوم کولر گازی به طوری که قیمت پمپ های تک مرحله ای حدود ۲۰ درصد پایین تر از قیمت پمپهای دو مرحله می باشند.

خرید پمپ وکیوم کوچک

اگر به دنبال خرید پمپ وکیوم کوچک هستید قیمت پمپ وکیوم کولر گازی می‌توانیم برند والو را به شما پیشنهاد دهیم چرا که این برند از نظر ابعاد و وزن جزء پمپ های کوچک اما پر قدرت می باشد.

قیمت پمپ وکیوم چینی

چرا که پمپ های وکیوم دارای عمر مفید و کارایی مشخص می باشند در صورتی که اصول نگهداری رعایت نشود عمر مفید این پمپ کم شده و از کارایی آن به شدت کاهش می دهد یکی از راهها، تعویض و یا شارژ روغن پمپ وکیوم می باشد در صورتی قیمت پمپ وکیوم کولر گازی که این شارژ به موقع انجام نشود آسیب جدی به مکانیک این دستگاه وارد شده و عملکرد آن را دچار اختلال می کند.

پمپ وکیوم چیست؟

پمپ وکیوم که به آن پمپ خلا هم می‌گویند؛ ابزاری بسیار کاربردی در صنایع مختلف است. این دستگاه که در انواع صنایع با اهداف گوناگون به کار می‌رود؛ قیمت پمپ وکیوم کولر گازی دارای مدل‌ها و ویژگی‌های مختلفی است. پمپ وکیوم یا خلاء به تجهیزاتی گفته می‌شود که هوا را با فشاری کمتر از فشار اتمسفر گرفته، آن را فشرده کرده و در نهایت با فشار اتمسفر آزاد می‌کنند.

لیست قیمت پمپ وکیوم

از آنجا که هوا در فشار کم حجم زیادی دارد، پمپ‌ های وکیوم به ناچار مخزن بزرگی داشته و تا حدودی حجیم هستند. همانطور که از اسم آن پیداست، این کار به ایجاد یک خلاء جزئی منجر خواهد شد که برای کاربردهای صنعتی یا مهندسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی این دستگاه‌ها در بسیاری از موارد برای انتقال مایعات و مواد دیگر از یک مکان به مکانی دیگر به کار گرفته می‌شوند.

پمپ وکیوم خشک

پمپ خلا خشک دارای خلا پایین است و بیشتر در محیط‌های خورنده که دیگر انواع پمپ‌های وکیوم، توانایی کار ندارند، استفاده می‌شود. میزان خلا نهایی که در این مدل تولید می‌شود؛ بین یک تا ده میلی‌متر جیوه است. پمپ خلا بدون روغن دارای مدل‌های مختلفی است. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی برای مثال مدل اجکتیو در محیط‌های با فشار هوای زیاد و پمپ وکیوم دیافراگمی در انواع محیط‌ها کاربرد دارد.

پمپ دورانی تیغه‌ای

این پمپ از نوع جابجایی مثبت بوده و شامل تعدادی تیغه یا پره نصب شده بر روی یک روتور (چرخان) است که در داخل یک محفظه قرار دارند. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی حرکت تیغه‌ها در داخل محفظه باعث فشرده‌سازی هوا و در نهایت خلاء می‌شود. این پمپ‌ها معمولا به عنوان پمپ فشار بالا، سوپرشارژ و دستگاه‌های انتقال مواد به کار می‌روند.

پمپ وکیوم آب در گردش

یکی از محبوب‌ترین و پرکاربردترین مدل‌های پمپ وکیوم که برای جابه‌جایی انواع گازها و مایعات استفاده می‌شود، پمپ خلا آب در گردش است. این نوع پمپ خلا دارای انواع مختلفی همچون تک پروانه، دو پروانه (که در آن دو پروانه نقش دو پمپ را دارند) و پمپ وکیوم آبی با بیش از دو پروانه است. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی لازم است که پیش از شروع عملیات، داخل محفظه پمپ به مقدار معینی (اندکی کمتر از مرکز بدنه) با آب پوشانده شود.

پمپ وکیوم رینگ روغن

عملکرد این نوع پمپ خلا به صورت چرخشی است و دو تیغه دارد که به وسیله روتور، 180 درجه چرخانده می‌شود. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی در این نوع دستگاه، هوا از یک طرف وارد و بعد اینکه از طریق پمپ خلا روغنی، فشار پایین تولید شد؛ از طرف دیگر خارج می‌شود.

پمپ پیستونی

پمپ پیستونی شامل یک میل لنگ و شاتون بوده که با جنبش خود صفحه دیافراگم را در فضای سیلندری به حرکت درمی‌آورد. این کار باعث می‌شود که هوا از یک سو وارد محفظه شده و از سوی دیگر با فشاری بیشتر خارج شود. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی بیشترین کاربرد این پمپ‌ها در آزمایشگاه‌ها و کارخانه‌های تولید مواد شیمیایی است.

پمپ پیستونی

پمپ پیستونی

پمپ انتقالی جنبشی

این پمپ‌ها به عنوان پمپ حرکتی نیز شناخته می‌شوند که هوا را از ورودی به سمت خروجی خود هدایت می‌کنند. این کار یک ناحیه کم‌فشار را به وجود می‌آورد که در هنگام تبدیل شدن به خلاء در داخل محفظه حبس می‌شود. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی خطوط انتقال مواد استفاده‌های زیادی برای این پمپ‌ها دارند.

پمپ خلا آزمایشگاهی

کاربرد پمپ وکیوم در آزمایشگاه برای امور تحقیقاتی و انجام آزمایش‌هایی است که به اکسیژن و گازهای دیگر نیاز نیست. قیمت پمپ خلا آزمایشگاهی با توجه به اهمیت آن، نسبت به انواع ساده‌تر، کمی بالاتر است. قیمت پمپ وکیوم کولر گازی فراوانی این محصول در بازار کنونی موجب شده که خرید پمپ وکیوم آزمایشگاهی کار چندان دشواری برای متقاضیان نباشد.

مزایای استفاده از پمپ وکیوم

پمپ های وکیوم مطمئنا بسیاری از فعالیت‌های صورت گرفته در بخش‌های مختلف صنعتی و پزشکی را تسهیل می‌کنند. برخی از مزایای این دستگاه‌ها بدین صورت هستند:

 • عملکرد کاملا مطمئن و تعمیر و نگهداری آسان
 • پردازش آسان و طراحی جمع و جور
 • نتایج پایدار، قابل اعتماد و یکنواخت در آزمایشگاه‌ها و کارخانه‌های تولید مواد دارویی
 • مکش ایمن و انتقال زایدات به راحت‌ترین شکل ممکن
 • جلوگیری از نشت و انتقال ایمن مواد به نقطه‌ای دیگر
 • محافظت از محیط زیست و همچنین محیط کاری در برابر مواد سمی
 • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های عملیاتی کارخانه‌های صنعتی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *