پروانه فن کولرگازی, دسته‌بندی نشده, وبلاگ

قيمت فن کولر گازي تراست

قيمت فن کولر گازي تراست

قيمت فن کولر گازي تراست

قيمت فن کولر گازي تراست شاید برای شما سوال باشد که موتور فن چیست و یا منظور از موتور فن پنل داخلی یا بیرونی کولر گازی و اسپلیت چیست؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که موتور فن در واقع یکی از مهم ترین قطعات کولر گازی و اسپلیت می باشد.

قيمت فن کولر گازي تراست

قبل از آغاز این مبحث لازم است اشاره کنیم که موتور فن کندانسور کولر گازی تراست و سایر برند ها شامل دو قسمت می باشد. این دو قسمت عبارتند از: موتور فن پنل داخلی و موتور فن پنل یا یونیت خارجی . در این محصول قصد معرفی موتور فن پنل داخلی اسپلیت های تراست را داریم.

قيمت فن کولر گازي تراست

قيمت فن کولر گازي تراست

دلایل خراب شدن موتور فن کولر گازی

 • خازن
 • موتور فن
 • برد رله
 • برد کنترل اصلی
 • موتور دمنده
 • ترمیستور
 • سوئیچ چرخشی
 • سوئیچ چند وضعیتی
 • و غیره

موارد گفته شده می توانند از دلایل کار نکردن فن کولر گازی باشند. اگر مشکل پس از عیب یابی دستگاه از موتور فن تشخیص داده شد، یا باید قطعه را تعمیر کنید و یا در صورت بالا بودن میزان آسیب به این قطعه باید نسبت به تعویض و خرید آن اقدام کنید.

بیشترین دلیل خرابی موتور فن چیست؟

بیشترین خرابی مربوط به موتور فن یونیت داخلی می باشد که دلیل اصلی مدت زمان استفاده بالا از این قطعه می باشد. از آنجایی که تعداد زیادی از کولر های گازی دارای عملکرد سرمایش و گرمایش می باشند به همین دلیل مدت زمان استفاده در آن ها بالا رفته و طول عمر قطعات جانبی پایین می آید.

موتور فن پنل داخلی کولر گازی تراست

فن کندانسور در سیستم تهویه مطبوع و کولر های گازی دارای دمای معینی است که برای کار در آن دما بی خطر است و معمولاً نام و نوع آن در کنار بر چسب نام موتور نوشته شده است. قيمت فن کولر گازي تراست بیشتر موتور های فن کندانسور برای کار در دمای تا حدود ۱۵۰ فارنهایت طراحی شده اند

کاربرد موتور فن کولر گازی trust

موتور فن کندانسور بخشی از سیستم کولر گازی شما است که در داخل واحد تراکم یا کندانسینگ قرار دارد. قيمت فن کولر گازي تراست این واحد از مارپیچ لوله و کمپرسور تشکیل شده است و در فضای باز برای خنک کردن گاز واحد تهویه مطبوع در هنگام کار عمل می کند.

برد بیرونی کولر گازی تراست

همانطور که می دانید برد، قطعه اصلی در اسپلیت ها می باشد. اجرای تمامی فرمان ها به وسیله این قطعه امکان پذیر می باشد. قيمت فن کولر گازي تراست بعضی از کولر های گازی از دو عدد برد تشکیل شده اند:

 • برد پنل داخلی
 • برد پنل خارجی یا بیرونی

برد خارجی کولر گازی تراست

کولر گازی و اسپلیت از قطعات مختلفی تشکیل شده است. قيمت فن کولر گازي تراست ممکن است کولرگازی شما در بعضی از موارد بنا به دلایل مختلفی به درستی کار نکند. این موضوع می تواند به دلیل نقص در یکی از قطعات کولر گازی می باشد. برد خارجی کولر نیز از مهم ترین قطعات در اسپلیت ها می باشد.

قیمت برد خارجی کولر گازی تراست

این قطعه ممکن است بنا به دلایل مختلفی دچار آسیب شود. در این صورت تنها راه چاره شما، تعمیر ، تعویض و خرید برد بیرونی ( تک پنله ، دو پنله ، سه پنله ) خواهد بود. قيمت فن کولر گازي تراست در ادامه این محصول برای آشنایی با مشخصات و قیمت برد خارجی کولر گازی تراست Trust با ما همراه باشید.

برد بیرونی و خارجی

اصلی ترین قطعه در کولر گازی، برد بیرونی و خارجی آن می باشد. قيمت فن کولر گازي تراست به عبارت دیگر اگر برد پنل بیرونی کولر دچار مشکل شود، تا زمانی که نسبت به تعمیر و تعویض آن اقدام نکنید، عملکرد کل دستگاه شما با مشکل مواجه خواهد بود.

ویژگی ها و مشخصات اصلی برد خارجی کولر گازی تراست

 1. امکان روشن کردن یا استارت کمپرسور
 2. اجرای فرمان روشن و خاموش کردن کولرگازی
 3. روشن کردن یا استارت کمپرسور
 4. روشن و خاموش کردن فن داخلی
 5. روشن و خاموش کردن فن بیرونی
 6. مناسب برای کولر گازی مدیا midea.
 7. مناسب برای ظرفیت و قدرت ۳۰۰۰۰ و ۳۶۰۰۰ .

قطعات مختلف کولر گازی تراست TRUST

قطعات کولر گازی تراست TRUST دارای دو بخش مکانیکی و الکتریکی می باشد. قسمت های مکانیکی قسمت هایی مثل موتور، کندانسور، اپراتور، قيمت فن کولر گازي تراست قطعات گازی تراست TRUST و برقی و موارد مشابه دیگر می باشند. در بخش الکتریکی فن، پروانه، برد، سنسور، خازن و موارد مشابه دیگر هستند که تمام این قطعات کولر گازی تراست TRUST در کنار یکدیگر عمل می کنند و در صورتی که یک قسمت نباشد یا خراب شده باشد عملکرد قطعات کولر گازی تراست TRUST را دچار اختلال می کند.

قطعات کولر گازی تراست TRUST

قطعات کولر گازی تراست TRUST جهت تعمیر کولر گازی یا حتی نصب کولر گازی بعضاً مورد استفاده سرویس کاران قرار میگیرد. کولر گازی قطعات بسیار زیادی دارد که هر کدام عملکرد خاص خود را دارد. هر قطعه معمولاً امکان تعمیر و حتی قيمت فن کولر گازي تراست جایگزینی دارد. با توجه به این که سرویس کار می بایست تمامی بخش ها و قسمت ها و قطعات کولر گازی تراست TRUST را بشناسد، با این شناخت می تواند کولر گازی تراست TRUST را عیب یابی و تعمیر کند.

کندانسور کولر گازی تراست TRUST

کندانسور از دیگر قطعات کولر گازی تراست TRUST می باشد که از مجموعه لوله های مسی و آلومینیومی تشکیل شده است. قيمت فن کولر گازي تراست کندانسور کولر گازی تراست TRUST در بخش خارجی یا بیرونی کولر تعبیه شده است که با جذب گرمای گاز مبرد یا دف سرمایش هوا را به محیط منتقل می کند.

کمپرسور کولر گازی تراست TRUST

کمپرسور کولر گازی تراست TRUST یکی از مهم ترین و می توان گفت قلب تپنده قطعات کولر گازی تراست TRUST می باشد. این قطعات کولر گازی تراست TRUST عملیات مکش گاز و هدایت آن را بر عهده دارد. قيمت فن کولر گازي تراست این قطعه اختلاف فشار گاز ایجاد کرده و از طریق قطعه دیگری بنام مبرد از یک قسمت به قسمت دیگر منتقل می کند.

اکسپنشن کولر گازی تراست TRUST

از دیگر قطعات کولر گازی تراست TRUST می باشد که یک قطعه مکانیکی به شمار می رود و وظیفه این قطعه افت فشار مبرد قيمت فن کولر گازي تراست و تبخیر آن در اواپراتور قطعات کولر گازی تراست TRUST می باشد.

اواپراتور کولر گازی تراست TRUST

اواپراتور مجموعه ای متشکل از صفحات آلومینیومی و لوله های مسی می باشد که در بخش درونی کولر گازی تراست TRUST تعبیه شده است. قيمت فن کولر گازي تراست این قطعه محل خنک سازی هوا جهت سرمایش می باشد. ذر این حالت هوا از بیرون وارد کولر گازی تراست TRUST می شود و این قطعات کولر گازی تراست TRUST هوا را به محیط منتقل می کند.

برد کولر گازی تراست TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست برد کولر گازی که پیشتر گفته شده بود از مهم ترین قطعات کولر گازی تراست TRUST می باشد یک قطعه مکانیکی بوده که فرمان های لازم را به دیگر قطعات صادر می کند.

الکتروموتور فن کولر گازی تراست TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست وظیفه این قطعات کولر گازی تراست TRUST کنترل سرعت پروانه کولر گازی تراست TRUST می باشد که با حرکت دورانی هوا را به محیط منتقل می کند.

سنسور کولر گازی تراست TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست سنسور تنظیم دمای کولر گازی تراست TRUST با توجه به فرمانی که به کولر گازی تراست TRUST داده می شود فرمان قطع و وصل کولر گازی تراست TRUST را صادر می کند.

فیوز حرارتی کولر گازی تراست TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست یک قطعه حرارتی خودکار است که کمپرسور در مقابل نوسانات برق از قطعات کولر گازی تراست TRUST و بطور کلی از کولر گازی تراست TRUST محافظت می کند.

خازن کولر گازی تراست TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست هدف خازن کولر گازی تراست TRUST افزایش گشتاور دستگاه در زمان راه اندازی کمپرسور می باشد.

اسپلیت اینورتر تراست 30000

کولر گازی اسپلیت اینورتر تراست 30000 یکی دیگر از محصولات این شرکت محبوب و با سابقه است که دارای ظرفیت 30000 بی تی یو بر ساعت می باشد و برای محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که از این دست می توان به قيمت فن کولر گازي تراست ساختمانهای مسکونی، اداره ها، بانک ها و بیمارستان ها اشاره نمود که در واقع از این محصول می توان به صورت جداگانه برای هر اتاق استفاده نمود.

اسپلیت اینورتر تراست 30000

اسپلیت اینورتر تراست 30000

مهم ترین مزایا

یکی از مهم ترین مزایای این کولر قیمت تمام شده بسیار ارزانتر از سایر محصولات موجود در بازار است که به همراه مصرف انرژی بسیار پایینی که دارد یکی از بهترین های موجد در بازار است. قيمت فن کولر گازي تراست کولر گازی اسپلیت اینورتر تراست 30000 همچنین از تکنولوژی کیت اینورتر بهره می برد که با کاهش روشن و خاموش شدنهای دستگاه و سایر مکانیزم هایی که برای آن در نظر گرفته اند موجب می گردد مصرف انرژی تا مقدار مناسبی کاهش پیدا کند

کولر گازی اسپلیت

یکی از کولر های با صرفه جویی زیاد در مصرف انرژی الکتریکی باشد. همچنین این دستگاه کولر گازی علارغم راندمان و کیفیت مناسبی که دارد از زیبایی منحصر به فردی برخوردار است که موجب می گردد استفاده از آن در نمای بیرونی ساختمان زیبایی مدرنی به ساختمان ببخشد. کولر گازی اسپلیت اینورتر تراست 30000 دارای دو یوینت مچزا است که هرکدام دارای ابعاد کوچک و حجم کمی می باشد

ویژگی های کولر گازی اسپلیت دیواری اینورتر تراست 30000

 • دارای گرید ++A
 • مجهز به فیلتر کربن
 • مجهز به کیت اینورتر
 • بهره مندی از گاز مبرد R410
 • دارای عملکرد آرام و بی صدا
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد
 • دارای کندانسور و کمپرسور قدرتمند و با کیفیت
 • کمپرسور روتاری مجهز به کیت اینورتر (دور متغیر)
 • مجهز به فیلتر کربن فعال و رشته های الکترو استاتیکی

کولرگازی TRUST

شرکت تراست در سال 1364 در زمینه کولر های گازی و تهویه مطبوع فعالیت خود را در ایران آغاز کرد.البته درابتدای تاسیس، این شرکت در زمینه های مختلفی فعالیت می کرد که بعد از مدتی شرکت تصمیم به فعالیت تخصصی در زمینه واردات و قيمت فن کولر گازي تراست صادرات تهویه مطبوع،سیستم های گرمایش و سرمایش گرفت.

انواع تولیدات TRUST

قيمت فن کولر گازي تراست شرکت تراست یکی از شرکت های بزرگ درزمینه تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش است که در این زمینه ها دارای محصولات زیادی می باشد که شامل:

– انواع مدل های کولر های گازی

– انواع فن کویل

– انواع چیلر و مینی چیلر

– داکت اسپیلت و هواساز

– پکیج های مورد استفاده در پشت بام

– پمپ کندانس

– ترموستات دیواری و شیر سه راهه

قيمت کولر گازي تراست 36000

دارای ظرفیتی برابر با 36000 بی تی یو بر ساعت است که بیشترین مقدار در این سری از محصولات است. از مهم ترین مواردی که در مورد این دستگاه می توان اشاره نمود ظاهر بسیار زیبا و قيمت فن کولر گازي تراست همچنین راندمان و بازدهی عالی است که با قیمت مقرون به صرفه ای با بازار ارائه می شود.

قيمت کولر گازي تراست 36000

کولر گازی اسپلیت تراست 36000 از گاز مبرد R410 در جهت ایجاد سرمایش و گرمایش استفاده می کند که دارای استاندرد های لازم برای تامین قيمت فن کولر گازي تراست حرارت و برودت در درون همچین دستگاه هایی را به واسطه پشت سر گذاشتن تست ها و آزمایش های متفاوت به دست آورده است.

قيمت کمپرسور کولر گازي تراست

این گاز مبرد همچنین دارای سازگار لازم با محیط زیست می باشد قيمت فن کولر گازي تراست و هیچ گونه عامل مخربی برای محیط زیست ندارد کولر گازی اسپلیت تراست 36000 دارای یک صفحه نمایشگر بر روی پنل داخلی می باشد که دمای موجود در اتاق را با استفاده از ترموستات و برد درونی دریافت و به وسیله LCD برای کاربر نمایش می دهد

ریموت کنترل

وجود یک ریموت کنترل موجب گشته است ایجاد تغییرات لازم برای ایجاد محیطی با تهویه مطبوع بهتر با سهولت انجام بگیرد قيمت فن کولر گازي تراست همچنین کاربر قادر است از هر نقطه از ساختمان نسبت به تغییر شرایط حاکم بر دستگاه اقدام کند. از مهم ترین حالت های که به واسطه این ریموت کنترل قابل فعال هستند می توان به SLEEP یا حالت خواب عمیق و حالت TURBO یا ماکزیمم فعالیت دستگاه اشاره نمود.

ویژگی های کولر گازی اسپلیت دیواری تراست 36000 گرید B

 • مجهز به فیلتر کربن
 • مجهز به کیت
 • دارای عملکرد آرام و بی صدا
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد
 • دارای کندانسور و کمپرسور قدرتمند و با کیفیت
 • کم مصرف و دارای گرید مصرفی B
 • بهره مندی از گاز مبرد R410
 • کمپرسور روتاری مجهز به کیت (دور متغیر)
 • مجهز به فیلتر کربن فعال و رشته های الکترو استاتیکی

مشخصات کولر گازی اسپلیت تراست 36000 سرد و گرم

کولر گازی اسپلیت تراست 36000 دارای مشخصات و مزایای ویژه ای است که از این دست موارد می توان به وجود فیلترهای قيمت فن کولر گازي تراست متعدد در درون یونیت داخلی این کولر مانند فیلتر کربن فعال اشاره کرد که از کربن فعال و رشته های الکترو استاتیکی ساخته شده است و به شکل منحصر به فردی طراحی شده است.

قيمت کمپرسور کولر گازي 18000

این گونه فیلترها موجب حذف بو و دود از محیط زندگی مصرف کننده، و موارد دیگری مانند گاز های شیمیایی زیان آور حاصل از فرایندهای ناخواسته مانند فرم آلدئید را غیر فعال می کند. قيمت فن کولر گازي تراست همچنین با حذف ذرات ریز گرد و خاک و موی حیوانات خانگی، نقش ضد آلرژی نیز دارد و به نوعی هوایی مطبوع و پاکیزه را به مصرف کننده تحویل می دهد .

قيمت کمپرسور کولر گازي 30000

کولر گازی اسپلیت تراست 36000 دارای بدنه ای از ورق گالوانیزه می باشد که موجب گشته است هم در واحد داخلی دستگاه و هم یونیت خارجی آن از مقاومت مناسبی برخوردار باشد قيمت فن کولر گازي تراست همچنین بدنه این کولر گازی با رنگ سفید و براقی پوشانیده شده تا در برابر رطوبت و زنگ زدگی مقاومت مناسبی داشته باشد.

مشخصات کلی کولر گازی 36000 تراست

 • ظرفیت : 36000 بی تی یو
 • مجهز به فیلتر کربن
 • مجهز به کیت
 • دارای عملکرد آرام و بی صدا
 • کم مصرف و مقرون به صرفه
 • دارای ظاهری شیک و منحصر به فرد
 • دارای کندانسور و کمپرسور قدرتمند و با کیفیت
 • دارای گرید ++A
 • بهره مندی از گاز مبرد R410
 • کمپرسور روتاری مجهز به کیت (دور متغیر)
 • مجهز به فیلتر کربن فعال و رشته های الکترو استاتیکی

محاسبه توان کولرگازی بر حسب متراژ مکان

 • متراژ 10 الی 35 متر ظرفیت توان 12 هزار بی تی یو
 • متراژ 35 الی 55 متر ظرفیت توان 18 هزار بی تی یو
 • متراژ 55 الی 90 متر ظرفیت توان 24 هزار بی تی یو
 • متراژ 90 الی 120 متر ظرفیت توان 30 هزار بی تی یو
 • متراژ 120 الی 160 متر ظرفیت توان 36 هزار بی تی یو

ویژگی های کلی کولر گازی تراست

کولر گازی ایستاده تراست ساخت کشور چین است و دارای کیفیت مناسبی می باشد، علاوه بر این کولر گازی ایستاده تراست دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد، در نتیجه کولر گازی توانسته است در بین مشتریان به یک گزینه عالی برای خرید بدل گردد. شرکت تراست، قيمت فن کولر گازي تراست یک شرکت پخش کولر چینی می باشد که در زمینه ی تهویه مطبوع و سیستم های گرمایشی و سرمایشی فعالیت دارد و در سال ۱۳۸۴ تاسیس شده است.

کولر گازی ایستاده

قيمت فن کولر گازي تراست نسبت به کولر گازی دیواری می تواند با سرعت بالاتری حجم هوای بیشتری را تولید کند، به همین دلیل کولر گازی ایستاده تراست برای فضا های بزرگ با متراژ بالاتر مثل رستوران ها، کافی شاپ ها، مراکز خرید و مکان های عمومی بسیار مناسب تر است.

انواع کولر گازی

از انواع کولر گازی ایستاده تراست می توان به مدل های TMFS-50H، TMFV-100H، TMFE-60H اشاره کرد. در کولر گازی ایستاده تراست از گاز مبّرد R22 استفاده می شود که این گاز نیز دوستدار محیط زیست است و استفاده از آن به محیط زیست آسیبی نمیرساند. کولر گازی ایستاده تراست دارای امکاناتی مانند قيمت فن کولر گازي تراست امکان لوله کشی طولانی، استفاده از فیلتر کربن فعال در آن، امکان تنظیم در حالت توربو و ریموت کنترل دستی می باشد.

ویژگی کولر گازی ایستاده تراست ۳۶۰۰۰ مدل TMFS-36CT3P

– طراحی بسیار زیبا

– تولید شده طبق آخرین تکنولوژی مدرن جهانی

– قیمت کولر گازی تراست ۳۶۰۰۰ بسیار مناسب در مقایسه با دیگر برندها

– داشتن ضمانت نامه ها و گارانتی های بلند مدت

– امکان تنظیم در حالت توربو و ریموت کنترل دستی

– حجم هوای بالای تولیدی

– کارایی و عملکرد بسیار فوق العاده

– مناسب برای فضاهای بزرگ

– امکان لوله کشی طولانی

– استفاده از فیلتر کربن فعال

– نصب رایگان

– کم مصرف

ویژگی کولر گازی ایستاده تراست 36000 مدل TMFS-36CT3

 • طراحی بسیار زیبا
 • تولید شده طبق آخرین تکنولوژی مدرن جهانی
 • قیمت کولر گازی تراست 36000 بسیار مناسب در مقایسه با دیگر برندها
 • داشتن ضمانت نامه ها و گارانتی های بلند مدت
 • امکان تنظیم در حالت توربو و ریموت کنترل دستی
 • حجم هوای بالای تولیدی
 • کارایی و عملکرد بسیار فوق العاده
 • مناسب برای فضاهای بزرگ
 • امکان لوله کشی طولانی
 • استفاده از فیلتر کربن فعال
 • نصب رایگان

انواع کولر گازی تراست

انواع کولر گازی تراست در نوع دیواری و ایستاده عرضه می شود. قیمت کولر گازی تراست بسته به نوع کمپرسور و دارا بودن قيمت فن کولر گازي تراست فناوری اینورتر و توان سیستم خنک کننده و گرم کننده که به اختصار BTU می گویند متفاوت است.

نکات خرید کولر گازی 36000 تراست مدل TMSAB36HT1 B

کولر گازی تراست (Trust Air Conditioner) ظرفیت 36000 با قابلیت تامین سرمایش و گرمایش و موقعیت نصب دیواری که دارای برچسب انرژی گرید B، کیفیت بالا و طراحی زیبا و منحصر به فرد پنل داخلی مطابق با استانداردهای جهانی می باشد. قيمت فن کولر گازي تراست به همین دلیل توانسته به سرعت جایگاه خاصی را در بازارهای رقابتی باز نموده و رضایت مشتریان را کسب نماید.

اسپلیت 36000 گرید B تراست

اسپلیت 36000 گرید B تراست مجهز به ویژگی های کاربردی و منحصر به فردی از جمله قابلیت ایجاد سرمایش و گرمایش، دارای عملکردی پر قدرت و کم مصرف، مجهز به کمپرسور روتاری بسیار قدرتمند، قيمت فن کولر گازي تراست مناسب برای مناطقی با آب و هوای معتدل، بهره مندی از گاز مبرد R410 که دوستدار محیط زیست می باشد.

اسپلیت 36000 گرید B تراست

اسپلیت 36000 گرید B تراست

کولر گازی ایستاده تراست

کولر گازی ایستاده تراست ۳۶۰۰۰ دارای کمترین ظرفیت در بین این سری از محصولات تراست است. این اسپلیت کم مصرف شرکت TRUST دارای نصب زمینی و همینطور حمل و نقل ساده ای می باشد. قيمت فن کولر گازي تراست این دستگاه دارای مزیت های متعدد و همینطور مشخصات فنی بسیار مناسبی در بین محصولات این شرکت است که مصرف کننده های زیادی را به خود جلب کرده است.

اسپلیت ایستاده ۳۶۰۰۰ تراست

همینطور لازم به ذکر است این اسپلیت ایستاده ۳۶۰۰۰ تراست قادر است هوای مطبوع را تا ۱۵ متر ارسال کرده و محیط تحت پوشش خود را بسته به نوع عملکرد انتخابی از سوی مصرف کننده سرد و یا گرم نماید. قيمت فن کولر گازي تراست قيمت کولر گازي تراست 36000 بدنه این کولر دو تیکه از ورق گالوانیزه ساخته شده است و با پوششی از رنگ دو لایه پوشانیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *